Wagner Ladislav Maria (Nitra 1945)
Pozdní stěhování Johanky, signováno vpravo dole Wagner, olej/sololit, 39,5 x 37 cm, poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |